"Carmelo, Houston'a müthiş yardım eder"

"Carmelo, Houston'a müthiş yardım eder"

NBA'de bu yaz döneminin en çok konuşulan isimlerinden biri olan 33 yaşındaki Carmelo Anthony'nin gelecek sezonda hangi takımın formasını giyeceği hâlen netleşmiş değil.

NBA'de 450 oyuncu içerisinde kontratında "takası veto etme" hakkına sahip tek oyuncu olan Carmelo Anthony'nin takımı New York Knicks'e offseason'ın başından beri birçok takımdan teklif gelmişti. Ancak Anthony, takas veto hakkını kulanmayacağı iki takımı açıklamıştı: Cleveland Cavaliers ve Houston Rockets.

Böylece yeni sezonda New York Knicks'te kalmazsa eğer ya Cleveland Cavaliers'a ya da Houston Rockets'a gitmesi beklenen Carmelo Anthony hakkında Houston Rockets'ın süper yıldızı James Harden, ESPN'e konuştu. Harden, "Onu Houston'a getirebilmemiz hâlinde Carmelo, kesinlikle bize müthiş yardım edecektir" ifadelerini kullandı.

Ayrıca Golden State Warriors'tan sonra diğer takımların da bu üst düzey oyuncuları bir araya getirme durumu hakkında da konuşan James Harden, "Golden State Warriors buraya bir standart koydu ve her takım o standarta ulaşıp onlarla rekabet etmek için uğraşıyor" dedi.

EREN TUNCAY / AJANSSPOR

Tarih: 17.07.2017 12:01
;