Boston dansçıları Caddebostan'ı salladı!

Tarih29 Eylül 2012 , 17:24

İSTANBUL– National Basketball Association (NBA), takipçileri için Avrupa çapında interaktif bir deneyim sunan NBA 3X Tour’un 29-30 Eylül tarihlerinde İstanbul Caddebostan’da başladı.

Rekabetçi 3’e 3 basketbol ve eğlenceli interaktif etkinlikleri harmanlayan NBA 3X Tour, her yaştan hayranlarına ilk elden NBA deneyimi yaşama şansı sunuyor. Dört kişilik takımları 13 ile 17+ yaş aralığında bir araya getiren turnuömnbvcxvbnmö va erkek, kadın tüm basketbol severleri katılım için bekliyor.

Dünya çapında binlerce ziyaretçiye NBA oyuncuları ve efsaneleriyle tanışma ve NBA heyecanını yaşama şansı sunan “Europe NBA 3X Tour” deneyimini İstanbul’a taşıdığımız için çok mutluyuz diyen NBA Türkiye Direktörü Naci Cansun turnuva hakkında şunları söyledi. “NBA Europe Live 2012’in hemen öncesinde NBA 3X’in İstanbul durağında, eğlenceli bir aile ortamında birbirinden farklı aktivitelerle, NBA hayranlarına benzersiz bir basketbol keyfi sunacağız.”

NBA 3X Tour kapsamında adidas, İstanbul'da gerçekleştirilecek iki günlük etkinliğe destek verecek. NBA 3X Tour’un Caddebostan durağından sonra NBA 2012/13 ön sezonu, Garanti Bankası™ tarafından sunulan NBA Europe Live’ın bir parçası olarak 5 Ekim’de 17 kez NBA Şampiyonu olan Boston Celtics ile beş kez Türkiye şampiyonu olan Fenerbahçe Ülker arasında yapılacak karşılaşma ile resmi olarak başlayacak.

Yeni açılan, son teknolojileri barındıran Ülker Sports Arena’da oynanacak ve NBA All-Starlar’ı Kevin Garnett, Paul Pierce ve Rajon Rondo’nun da mücadele edeceği maçın biletleri www.biletix.com’dan satın alınabilir.

NBA 3X'in dünya turunun Avrupa ayağı sayesinde her yaştan binlerce basketbolsever, İngiltere, İspanya, Türkiye ve İtalya’da NBA'in oyuncuları, efsaneleri ve dansçılarının bulunduğu ortamlarda basketbol oynama şansı elde etti. …


YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.


ah