Sarıca: "Ersan'ın kalması için..."

Tarih26 Kasım 2011 , 15:53

Sarıca: Ersan'ın kalması için...
HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Sarıca, Pınar Karşıyaka'nın ligde daha iyi bir konumda olması gerektiğini belirterek, ''Çok kapasiteli bir takım. Bugün kazanmak için ellerinden geleni yaptılar, iyi mücadele ettiler. Biz de bu yoğun tempoda bütün olarak değil, zaman zaman iyi oynadık. Fakat çok iyi mücadele ettiğimizi söyleyebilirim. Sonuç itibariyle kazanacak kadar oynadık'' dedi.

Sarıca, THY Avrupa Ligi'nde 30 Kasım Çarşamba günü deplasmanda Belçika'nın Belgacom Spirou takımı ile karşılaşacaklarını hatırlatarak, kendileri için çok önemli olan bu maça bir an önce konsantre olmaları gerektiğini ifade etti.

NBA'de lokavtın sona erecek olması nedeniyle ABD'ye dönecek olan Ersan İlyasova'yı bırakmak istemediklerini anlatan Sarıca, ''Ersan gitmek istemiyor, biz de onu tutmak istiyoruz. Daha uzun yıllar birlikte çalışmak istiyoruz. Ama durumun tam olarak ne olduğunu konuşacağız. Ersan'ın burada kalması için elimizden geleni yapacağız. Umut ediyorum o da bu sezon ve daha ilerideki sezonlar için bizimle beraber olur'' diye konuştu.


YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.
FACEBOOK YORUM
Toplam Yorum


me