Ajansspor.com - Anında, Tarafsız Spor Haberleri
  • Luis Suarez\'den Pique müthiş asist!
  • Milan\'ın genç yeteneğinden efsane olacak bir gol!
  • Hakemin göbeğini açtı 4 maç ceza aldı!
   GÖZDEN KAÇIRMA : Video | OYUNYeni! | Haber GaleriYeni! | Video GaleriYeni! | Spor Toto Süperlig | PTT 1. Lig |

Kütahya'da amatör heyecanı başlıyor!

Tarih28 Eylül 2009 , 11:13

Kütahya'da amatör heyecanı başlıyor!

Mehmet DEMİR / KÜTAHYA

Süper Amatör Ligde sezonun açılış karşılaşması, 3 Ekimde saat 15.00'te Dumlupınar Stadı'nda Kütahya Şekerspor ile Hisarcık Belediyespor arasında oynanacak. Aynı gün saat 17.00'de Zafertepe Sahası'nda Kümaşspor ile Simav Yeni Mahalle Sitespor karşılaşacak.

Süper Amatör Ligde sezonun ilk haftası, 4 Ekimde, Dumlupınar Stadı'nda saat 15.00'te Gaybiefendispor-Kuruçayspor, Zafertepe Sahası'nda 17.00'de Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor-Kütahyaspor, Simav Sahası'nda 15.00'te Simav Gençyurduspor-DPÜ Spor maçlarıyla sona erecek.

Kütahya Belediyespor'un çekilmesiyle ligdeki takım sayısının 11'e düşmesi sonucu Cezaevispor, ilk haftayı maç yapmadan geçirecek.

1.Amatör Kümelerde ise sezonun ilk haftası 3-4 Ekimde yapılacak maçlarla tamamlanacak. Sezonun ilk hafta maçları şöyle:

''3 Ekim Cumartesi:
Çobanköyspor-Çardaklıspor (Tavşanlı 1. Amatör Küme: Karakova Sentetik Saha, saat 13.00)
Ayvalıspor-Gençyurduspor (Tavşanlı 1. Amatör Küme: Karakova Sentetik Saha, saat 15.00)
Moymulspor-Akıncılarspor (Tavşanlı 1. Amatör Küme: Karakova Sentetik Saha, saat 17.00)
Savcılarspor-Kınıkspor (Simav 1. Amatör Küme: Simav Sahası, saat 13.00)
Ege Kalkanspor-Beycespor (Simav 1. Amatör Küme: Simav Sahası, saat 13.00)

4 Ekim Pazar:
Kütahya Genç SHÇEK Spor-Yenidoğanspor (Merkez 1. Amatör Küme: Zafertepe Sahası, saat 13.00)
Evliya Çelebi Devlet Hastanesi-Termikspor (Merkez 1. Amatör Küme: Zafertepe Sahası, saat 15.00)
Seramikspor-Özel İdare Köy Hizmetleri (Merkez 1. Amatör Küme: Yeşilay Sahası, saat 13.00)
30 Ağustosspor-Çamlıcaspor (Merkez 1. Amatör Küme: Yeşilay Sahası, saat 15.00)
Yeşilayspor-Seyitömer Belediyespor (Merkez 1. Amatör Küme: Yeşilay Sahası, saat 17.00)
Alayuntspor-Çavdarhisarspor (Merkez 1. Amatör Küme: Alayunt Sahası, saat 15.00)

Tunçbilek Belediye-Tepecikspor (Tavşanlı 1. Amatör Küme: Karakova Sentetik Saha, saat 13.00) Göbel Gençlikspor-Çukurköyspor (Tavşanlı 1. Amatör Küme: Karakova Sentetik Saha, saat 15.00) Dayınlarspor-Erdoğmuşspor (Gediz 1. Amatör Küme: Yeni Gediz Sahası, saat 13.00) Muhipler Fatihspor-Akçaalanspor (Gediz 1. Amatör Küme: Yeni Gediz Sahası, saat 15.00) Eskigediz Belediye Gazispor-Yeşilçayspor (Gediz 1. Amatör Küme: Eski Gediz Sahası, saat 15.00) Emet Borspor-Hisarcık Dereköyspor (Gediz 1. Amatör Küme: Emet Sahası, saat 15.00) Naşaspor-Boğazköyspor (Simav 1. Amatör Küme: Simav Sahası, saat 13.00) Çitgöl Sazlıkspor-Kuşuspor (Simav 1. Amatör Küme: Simav Sahası, saat 17.00)''

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.
Reklam