Antalya Cup startı verildi!

Tarih09 Ocak 2009 , 16:26

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Mardan Spor Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısına, turnuvaya katılan Trabzonspor, Antalyaspor, Heerenveen ve Nürnberg takımlarının yöneticileri katıldı.

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Halil İbrahim Akçay, ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdükleri Antalya'da, bu turnuvaya katılmaktan memnun olduklarını söyledi. Akçay, turnuvadaki maçlarla eksiklerini göreceklerini ifade etti.

Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Yıldırım da turnuvayı titiz bir çabayla hazırladıklarını kaydetti. Türkiye ve Avrupa'nın gözde takımlarının turnuvaya katıldığını belirten Yıldırım, turnuvayla Antalya'nın imajına katkı sağladıklarını bildirdi.

Hollanda 1. lig takımlarından Heerenveen'nin kulüp başkanı Yme Kuiper de devre arası lig çalışmalarını Antalya'da sürdürdüklerini söyledi. Antalya'da hava şartlarının futbol oynamaya çok müsait olduğunu kaydeden Kuiper, ''Saygıdeğer ekiplerle bu turnuvada olacağız. Kadrodaki iki eksiğimiz dışında bütün futbolcularımıza bu turnuvadaki maçlarda oynama şansı vereceğiz'' dedi.

Alman Nürnberg takımının kulüp yöneticisi Boban Pribanovic ise turnuvaya katılmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. Almanya'da hava sıcaklığının eksi 10-15 derece arasında olduğunu kaydeden Pribanovic, turnuvanın takımlar için verimli geçmesini diledi.

Turnuva kapsamında bugün oynanacak maçlarda Antalyaspor ile Nürnberg, Trabzonspor ile de Heerenveen Mardan Spor Tesisleri'nde karşılaşacak.

YORUM EKLE
Yorumunuzu eklemek için tıklayınız.
Reklam