Çatalcaspor'a ceza geldi mi?

Çatalcaspor'a ceza geldi mi?

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun 02.05.2017 tarih ve 76 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.


1-     KASIMPAŞA A.Ş.’nin, 27.04.2016 tarihinde oynanan KASIMPAŞA A.Ş. - ATİKER KONYASPOR Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada KASIMPAŞA A.Ş.’nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde kupa kategorisinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına,

2-     ÇATALCASPOR Kulübü hakkında, 29.04.2016 tarihinde oynanan DERSİMSPOR – ÇATALCASPOR Spor Toto 3. Lig 2. grup müsabakasında, müsabaka kıyafeti ile belirlenen ve ilan olunan saatte sahaya gelmeme nedeniyle sevk yapılmış ise de isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA karar verilmiştir"

Spor Toto 3. Lig 2. Grup'taki Dersimspor-Çatalcaspor 34. ve son hafta karşılaşması,Tunceli-Elazığ kara yolundaki patlayıcı nedeniyle konuk takımın müsabakaya geç kalması üzerine tatil edilmiş, Çatalcaspor ise PFDK'ya sevk edilmişti.

Tarih: 02.05.2017 16:24
;