Cristico'nun Türkiye'ye transferi hakkında menajeri net konuştu

Cristico'nun Türkiye'ye transferi hakkında menajeri net konuştu

Menajer Doğan Ercan, Fenerbahçe'nin gündemine giren Domenico Cristico transferi hakkında önemli açıklamalar yaptı. Rusya ve Ukrayna futbol pazarına hakim Ercan, transferin Fenerbahçe için çok iyi olacağını ancak zor bir transfer olduğunu ifade etti.

Doğan Ercan, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a önemli açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar:

"Çok iyi bir oyuncu Cristico. Bütün maçlarda 90 dakika oynayan bir oyuncu. Sakatlık problemi olmayan bir oyuncu. Fenerbahçe takımının istediğini biliyorum ama kulübü sözleşmesini uzatmak istiyor."

'Criscito transferi zor'

"Kadroda düşünülmeyen bir isim olsa kolaydı ama düzenli oynayan bir oyuncu. Oyuncu bırakılırsa kendi kulübüne gitmek istiyor yada Napoli takımının ilgisi var. Menajeri bunları ifade etmişti. Zenit takımı sözleşme yenilemek isterse kabul eder diye düşünüyorum. Mancini'de oyuncudan mennun, sevilen bir oyuncu."

Bu açıklamaların ardından oyuncunun menajeri Andrea D’Amico açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar: 

'Criscito için teklif yok'

Fenerbahçe ve Galatasaray iddiaları hakkında konuşan Criscito'nun menajeri, "Gazetelerde yazılanlarda doğruluk payı hiç yok. Hiçbir Türk kulübü Criscito'yu istemedi, onun için teklif yapmadı. O en azından sözleşmesinin sonuna kadar Zenit oyuncusu. Önümüzdeki günlerde, sözleşme yenilemek için Rus kulübünün yöneticileriyle bir görüşme olabileceğini de göz ardı etmeyelim" dedi.

Tarih: 03.01.2018 15:25
;