Griezmann geleceği hakkında konuştu!

Griezmann geleceği hakkında konuştu!

Atletico Madrid'in yıldızı, transfer yasağı devam eden kulübünü zor durumda bırakmamak adına önümüzdeki sezon da takımda kalacağını açıkladı.

Son dönemde ismi Manchester United ile anılan, ancak kulübü Atletico Madrid'in transfer yasağının kaldırılmaması üzerine takımda kalma ihtimali güçlenen Antoine Griezmann spekülasyonlara son noktayı koydu.

Ülkesinde yayın yapan Telefoot kanalına konuşan Fransız futbolcu, önümüzdeki sezon da Atletico Madrid'de kalacağını net bir şekilde ifade etti.

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nin (CAS) Atletico Madrid'in transfer yasağını kaldırmaması üzerine kulüpten ayrılma fikrini rafa kaldırdığını belirten Griezmann, "Son kararla birlikte Atlecio'nun bu yaz transfer yapma ihtimali ortadan kalktı. Kulübümün yaşadığı bu zor süreçte ayrılmam doğru olmaz. Menajerim Eric Olhats ile bir değerlendirme yaptım ve Atletico'da kalmaya karar verdiğimi yöneticilerimize bildirdim."

Yıldız golcü önümüzdeki sezonun sonunda transfer durumunu yeniden kulüp yönetimiyle görüşeceğini sözlerine ekledi.

CAS kararıyla transfer yasağının kaldırılması durumunda Atletico Madrid'in Griezmann'dan doğan boşluğu Lyon'un golcüsü Alexandre Lacazette ile dolduracağı iddia ediliyordu.

Bu sezon çıktığı 53 resmi maçta 26 gol ve 12 asiste imza atan Antoine Griezmann'ın sözleşmesinde 100 milyon euro karşılığında serbest kalma maddesi bulunuyor.

(Eurosport Türkiye)

Tarih: 04.06.2017 23:16
;