Arda için kritik hafta!

Arda için kritik hafta!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Arda’nın menaceri Ahmet Bulut ile tekrar bir araya gelecek ve Barcelona’yı ikna etmesini isteyecek. yıldız futbolcu da bir an önce yuvaya dönmek ve yeniden parçalıyı giymek istiyor.

 

Avrupa’da transfer dönemi kapanmasına rağmen Galatasaray son ana kadar çalışmalarını sürdüreceğe benziyor. Arda Turan konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Uzun süredir Barcelona ile temasta olan Sarı-Kırmızılılar, Arda’nın menaceri Ahmet Bulut’tan pürüzleri çözmesini istedi. Başkan Dursun Özbek, bugünyarın Ahmet Bulut’la tekrar bir araya gelecek ve Arda konusunda ne kadar ısrarcı olduklarını söyleyecek. A Milli Takım’da bulunan Arda Turan ile sportif direktör Cenk Ergün sürekli iletişim halinde bulunurken, yıldız futbolcu da yuvaya dönmeyi dört gözle bekliyor. Barcelona’da bazı maçlarda kadroya dahi giremeyen Arda, en azından 1 sene Galatasaray’da oynamak ve bu sene şampiyonluk ipini göğüslemek istiyor.

İkiye bölündüler

Arda Turan transferindeki tüm pürüzlerin bu hafta içinde çözülmesi beklenirken, taraftarlar ise ikiye bölünmüş durumda. Bir kısım Galatasaraylı, Arda’nın takım uyumunu bozacağı görüşünde. Diğer bir grup taraftar da tam tersi Arda geldikten sonra takımın performansının da artacağını düşünüyor. Galatasaray, Arda Turan’ı ilk günkü gibi kiralık olarak istiyor.

Barcelona onu düşünmüyor

Arda Turan’ı bu sezon hiçbir maçta oynatmayan Barcelona, milli yıldıza gelecek planları arasında yer vemiyor. Dembele ve Paulinho transferlerinin ardından, Arda’nın şansı iyice azalırken, tek ve ciddi talibi ise Galatasaray. Barça, 1 sezonluğuna Arda’yı Cim Bom’a kiralayıp sonrasında yıldız ismi bonservis kazanmak için Çin kulüplerinden birine gönderebilir. (Fanatik)

Tarih: 04.09.2017 09:06
;