"Arda Turan Galatasaray'a dönmeli"

"Arda Turan Galatasaray'a dönmeli"

AJANSSPOR - Galatasaray eski yöneticisi Cem Kınay, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a önemli açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar:

"Galatasaray'da eskiden kötü sonuçlar aynı zamanda mutsuzluklar üretiyordu. İnşallah bu şekilde doğru yolda devam eder."

 "Milli Takım, Dünya kupasına gidecek gibi gözüküyor. Eskişehir’de geçen maçta çok iyi atmosfer oldu. Milli Takım İzlanda maçını alırsa büyük bir avantaj sağlamış oluyor."

"Benim tanıdığım Arda Turan çok iyi bir oyuncu. Hem ona hem de menajerine tavsiyem biran evvel futbol oynaması lazım. Başkan istiyor, taraftarın büyük bir kısmı istiyor. Galatasaray olmazsa oynayabileceğini bir takıma gitmesi lazım. Ben açıkçası Galatasaray’a dönmesi gerektiğini düşünüyorum. Takımda çok güzel bir takımdaşlık var."

"Arda Turan devre arasında gelirse çok iyi olur. Arda Turan ile geçen hafta görüştüm geçtiğimiz günlerde ve 'Galatasaray’a gel' dedim. Koşullar oluşursa gelirim diye net bir ifade kullanmadı ama iyi bir Galatasaraylı neden olmasın."

 

Tarih: 04.10.2017 15:23
;