Basın toplantısında gerginlik! Alpay Özalan...

Basın toplantısında gerginlik! Alpay Özalan...

AJANSSPOR  - TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’un teknik direktörü Alpay Özalan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Özalan, basın toplantısında bir muhabir ile kısa süreli bir tartışma yaşadı.

Muhabir, Özalan’a telefonla ulaşmanın çok zor olduğunu, günler sonra basın toplantısında soru soracağı konuya açıklık getirilmesinin de anlamını yitirdiğini söyledi.

Özalan ise basın mensubuna, “Önce sen biraz daha kibar konuş. Teklifiniz nedir? Her dakika arayacaksınız ve her sorunuzu cevaplayacağım.  Öyle mi? Her telefona cevap vereceğim diye bir şey mi var? Hangi hoca yapmış onu? Böyle bir şey var mı yahu?” diye konuştu.

Basın mensubu ise, ”Sizden önceki hocalarla görüşüyorduk” dedi. Ardından Özalan, ”Benim prensiplerim var” ifadelerini kullandı. Daha sonra basın mensubu,  “Bizim de kendimize göre prensiplerimiz var. Bir dahaki toplantıda burada kimseyi bulamazsınız. Ben bir daha gelmem.” ifadesini kullandı.

Söz konusu yanıta sinirlendiği gözlenen Özalan, ”Sen Beni tehdit etme. Gelmezsen o senin bileceğin iş. İster gel, ister gelme. Yalnız tehdit etme” şeklinde cevap verdi.

YASAL UYARI : BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.

Tarih: 05.08.2017 18:20
;