Devre arası ilk hedef Paletta!

Devre arası ilk hedef Paletta!

Devre arasında savunmaya bir değil, iki takviye birden yapacak olan Fırtına’nın rotası İtalya... Gündemdeki ilk isimlerden biri de Milan’ın 31 yaşındaki stoperi Gabriel Paletta.

 

Orta saha ve forvette Sosa, Kucka, Burak, Olcay, Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür gibi kaliteli ayaklara sahip olmasına rağmen savunmada ciddi sıkıntılar çeken Trabzonspor, devre arasında sorunu kökten çözmek istiyor. Teknik direktör Ersun Yanal stoper bölgesine bir değil iki takviye isterken, yönetim çalışmalara erkenden başladı. Uğur Demirok ile Mustafa Akbaş’ın performansından memnun olmayan Yanal, Durica'nın geçen seneki görüntüsünden uzak olmasından şikayetçi. Mevcut ortamda savunmaya direkt oynayabilecek iki isim düşünülüyor. Rota ise İtalya. Gündemdeki ilk isimlerden biri Milan forması giyen Gabriel Paletta.

Forma bulamıyor

Sosa ve Kucka transferlerinden dolayı İtalyan deviyle yakın ilişkiler kuran Trabzonspor Yönetimi, Paletta’yı bonservis ödemeden renklerine bağlamanın hesaplarını yapıyor. 3 sezondur Milan forması giyen giyen 1.90 boyundaki ve 31 yaşındaki stoper bu sezon şans bulamazken, kulüple sözleşmesi de Mayıs ayında bitiyor. (Fanatik)

Tarih: 05.10.2017 09:10
;