Manisaspor'da Karafırtınalar dönemi sürüyor!

Manisaspor'da Karafırtınalar dönemi sürüyor!

Manisaspor, geçtiğimiz günlerde ön protokol imzalanan teknik direktör Sait Karafırtınalar ile resmi olarak anlaşmaya vardı.

Tarık Almış Spor Tesisleri’nde başkanı Abdullah Mergen, ikinci başkan Hakkı Övünç ve yönetim kurulu üyesi Seyithan Akar ile bir araya gelen Karafırtınalar, 1 yıllık resmi sözleşmeyi imzaladı.

Abdullah Mergen törende yaptığı konuşmada, Sait Karafırtınalar’ın Türk futbolunun yetiştirdiği önemli teknik adamlardan birisi olduğunu belirterek, “Sait hocamız ile ciddi hedefler koyarak 2017-2018 sezonu için anlaşmaya vardık. Hocamızın geçen sezonki başarısı, performansı, isteği ve arzusu yeni sezon için bizleri heyecanlandırıyor. Sait hocamızın takımımızdaki önderliğiyle, yeni transferlerimizle de birlikte inşallah yeni sezonda, Manisaspor’un hedefleri doğrultusunda başarılı olacağımıza inanıyoruz.” diye konuştu.

 Sait Karafırtınalar ise Manisaspor gibi Türk futbolunun en önemli camiaları arasında yer alan bir kulübün mensubu olmanın ve burada göreve devam etmenin gururunu yaşadığını aktararak, “Bu birlikteliğin devam etmesinin her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum. Geçen sezon gösterdiğimiz başarıyı yeni sezonda daha da arttırarak hedeflerimiz yönünde ilerleyeceğiz.” dedi.

Tarih: 07.07.2017 21:36
Haberin Etiketleri
;