Dev talipler sonrası kara verildi. Trabzonspor Abdülkadir'i...

Dev talipler sonrası kara verildi. Trabzonspor Abdülkadir'i...

Bordo-Mavililer’in parlayan yıldızı Abdülkadir Ömür, her geçen gün üstüne koyarak ilerliyor ve bir bir taliplerini artırıyor.

Trabzonspor formasıyla çıktığı her maçta yeteneğiyle herkesi kendine hayran bırakan 18 yaşındaki futbolcu, Arsenal ve Atletico Madrid gibi devleri şimdiden peşine taktı. İngiliz ekibi vakit kaybetmeden girişimlere başlarken İspanyol temsilcisi, genç oyuncuyu 2-3 sene sonrası için bir proje olarak görüyordu. Ancak başarılı futbolcunun A takımdaki iyi performansı sonrasında elini çabuk tutmaya karar veren Madrid yetkilileri, ilerleyen günlerde Fırtına’nın kapısını çalmaya hazırlanıyor. Öte yandan Alman devi Bayern Münih’in de yetenekli oyuncu ile ilgilendiği öne sürüldü.

‘Sezon sonunda görüşelim’

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir’i devre arasında satmak istemeyen Karadeniz temsilcisinin ise bu iki ekibe de “Sezon sonunda görüşelim” yanıtını vermesi bekleniyor. Teknik direktör Ersun Yanal’ın ve Bordo- Mavili camianın büyük umutlar beslediği iki genç yıldız ise performanslarının zirvesine çıkmak ve Trabzonspor’a yüksek bonservis bedeli kazandırarak takımdan ayrılmayı planlıyor. Bordo-Mavililer, hatırlanacağı üzere iki futbolcunun da sözleşmesini 2022 yılına kadar uzatmıştı. (Fanatik)

Tarih: 07.10.2017 03:19
;