Albayrak: "Her şeye rağmen yendik ve kazandık"

Albayrak: "Her şeye rağmen yendik ve kazandık"

AJANSSPOR – Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Karabükspor maçı sonrası basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu. Albayrak’ın açıklamalarından Ajansspor’un derledikleri şu şekilde :
Mili Takım arasından sonra yoğun bir tempoda oynandı. Her iki takım da mücadele etti. Çok yorgunduk. O yüzden bu maçın sonuna doğru belli oldu. Zemin de kötüydü. İlk yarıda net pozisyonlarımız var. Atsaydık farklı olurdu. Penaltı kaçtı, kırmızı kart var. 1-0 yendik ve mutluyuz. İniş ve çıkışlar oldu ama kazandık. 3 puanla evimize dönüyor olmamız sevindirici.

Sezon başlarında iniş ve çıkışlar olabilir. Negredo bugün sahada iyiydi. Lens de takımdaki yerini aldı. Lig uzun bir maraton. Porto ile oynayacağız sonra tekrar lig maçı. Hocamız herkese şans vermeye çalışıyor. Deplasman maçı elbette etkiledi. Herkes milli takımdaydı. Çok büyük performans gösterdiler. Tabi ki etkiledi. Hocamız da elbette bunu düşünüyor.

Kale hariç her yerde oynayan bir Necip var. Her bölgede oynuyor. Altyapımızdan çıktı. Kendisini kutluyoruz. Vida Ocak ayında kesin gelecek mi? Bu konuda ise inşallah diyorum. Önümüzdeki hafta bir Kulüpler Birliği Toplantısı var. Orada gerekli görüşler ve düşüncelerimiz anlatılacaktır.

Takımda formayı almak artık kolay değil. Tecrübeli ve yetenekli arkadaşlarımız var. Takım içinde Cenk Tosun da bir parça olmak istiyor. Sezona da iyi başladı. Zaman içinde Cenk de oynayacak. Herhangi bir problem yok.

Tarih: 09.09.2017 19:28
;