''Traore sözleşmesini haksız feshetti, hakkımızı arıyoruz''

''Traore sözleşmesini haksız feshetti, hakkımızı arıyoruz''

AJANSSPOR ÖZEL - Elazığspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Radyospor'da yayınlanan Transfer Gündemi programında Salim Manav'a konuştu.

Elazığspor'un gündemine dair özel açıklamalarda bulunan Altıparmak'ın röportajından önemli satır başları şu şekilde:

'Elazığspor'u hedeflerine ulaştıracağız'

"Ben evime döndüm, Elazığ benim için çok önemli bir yer, çoğu insan beni Elazığlı olarak bilir. Yıllar geçtikten sonra buraya dönmek benim için gurur verici. Çok oyuncu kaybettik, iskeletimiz gitti ama yeni oyuncularla beraber Elazığspor'u hedeflerine ulaştıracağız. Elazığspor'un maddi imkanlarını dikkatli kullanacağız. Buraya yakışan oyuncuları transfer edeceğiz, gerekirse yabancı oyuncuları izleyip alacağız"

'Traore'nin haksız fesih durumu var, hakkımızı arayacağız'

"Traore'nin haksız fesih durumu var, Elazığ olarak haklarımızı arayacağız. İyi oynadığı bir kulüpten bu şekilde gitmek çok üzücü bir durum. Ama olay yargıya yansıdı bu sebeple fazla konuşmak doğru olmaz. Karabükspor'un bu transferi yapmasıyla ilgili konuşmak istemiyorum. Ben iyi bir oyuncuyu haksız bir şekilde kaybettiğimiz için üzülüyorum. Bizim şuan sadece 2 yabancı oyuncumuz var, hem yerli hem yabancı oyuncularla görüşülmüş benden önce, ben de bilgilerini alacağım kimlerle görüşüldüyse değerlendirip transferleri bitireceğiz"

'Ofoedu'yu istiyoruz'

"Bir an önce transferleri sonlandırmak istiyoruz. Planlamamızı yaptık, forvet konusu biraz uzayabilir çünkü en iyisini almak istiyoruz. Ofoedu'yu nerdeyse bütün TFF takımları istiyor, biz de istiyoruz ama bizim bütçemiz belli ve biz verebileceğimiz paraları söyleyeceğiz. Burada büyük bir borç oluşturulmuş ve şuanki yönetim borçları azaltmış, biz buna dikkat edeceğiz. En iyi oyuncuları takıma kazandıracağız"

YASAL UYARI: BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ.

Tarih: 10.07.2017 23:09
;