Başkan Özpineci'den özel açıklamalar! 'Ghilas'ın ayrılık sürecini inceliyoruz'

Başkan Özpineci'den özel açıklamalar! 'Ghilas'ın ayrılık sürecini inceliyoruz'

AJANSSPOR ÖZEL - Gaziantepspor Kulübü Başkanı Mutlu Özpineci, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu.

'Federasyona 10 milyon TL ödenmesi gerekiyor'

Kırmızı-Siyahlı takımın gündemine dair önemli açıklamalarda bulunan Başkan Özpineci, zor görev aldıklarını dile getirirken, "Gaziantepspor yönetim olarak göreve başladı. Hocamız ve takımımız çalışmalara başladı. Şu anda birçok sıkıntımız var. Fakat Gaziantep kenti zorlukları sever. Transfer yasağımız var. Mevcut oyuncularımızla yola devam ediyoruz. Toplamda federasyona 10 milyon TL ödeme yapmamız gerekiyor. Önemli olan bu süreçte takımımızın sahada olmasıydı. Bunu da başardık. Gazinatep Valisi Ali Yerlikaya ile görüştük o da bize teşekkür etti" ifadelerini kullandı.

'Ghilas ve Barış Yardımcı'nın takımdan ayrılık sürecini inceliyoruz'

Nabil Ghilas ve Barış Yardımcı'nın takımdan ayrılık sürecinin incelendiğini belirten Özpineci, "Nabil Ghilas, Barış Yardımcı ve diğer arkadaşlarımızın takımdan ayrılışını araştırıyoruz. Fesih olayı yanlış bir uygulama. Gerekirse bu konuyla ilgili hukuksal süreçte başlayabilir. Ümraniyespor maçına hazırlanıyoruz. Gaziantepspor her ortamda her şartlarda ciddi bir ekiptir. Yönetim olarak yeni felsefemiz altyapımıza önem vererek, altyapı odaklı bir kulüp olmak" dedi.

YASAL UYARI: BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ.Tarih: 10.08.2017 18:55
;