Fikret Orman, Bayern Münih eşleşmesini değerlendirdi

Fikret Orman, Bayern Münih eşleşmesini değerlendirdi

Fikret Orman, Bayern Münih eşleşmesini değerlendirdi.

Fikret Orman, gruplarda bir Alman takımıyla oynamış olmanın kendileri için bir avantaj olduğunu da vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Biz Bundesliga'nın lig ikincisini hem orada hem de burada yendik. Bayern Münih'i de yenebiliriz. Bende öyle bir öz güven var. Hayırlısı olsun diyelim. Şu anda transfer sezonu açılmadı o yüzden bununla ilgili yorum yapmak istemiyorum. Almanya'ya taraftarımız gelmeyecek."

Video - Orman, takıma inanıyor

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih eşleşmesinin ardından konuştu. "Hepsi zor takımlar. Kimin iyi kimin kötü olduğunu da bilmiyorum." diyen Orman, "UEFA Avrupa Ligi'nde Brugge çıkınca sevinmiştik ama elendik. Almanya Ligi'nin ikinci takımını yendik. Bayern Münih tabii zor bir takım ama biz de çantada keklik değiliz. Daha iki ay var. Biz de iyi hazırlanacağız ve umutluyum açıkçası. Onların da mutlu olması lazım büyük bir kulüple oynayacaklar. Deplasmandaki maç ile ilgili olay çıkmaması da çok önemli. Deplasman maçlarına taraftar zaten gitmeyecek. (Vida) İyi bir şeyler yapmaya gayret ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Orman: "Çok fazla defans ağırlıklı geliyorlar"

Lig performansını da NTV Spor'a değerlendiren Orman, "Bize karşı çok aşırı motivasyonla geliyorlar. Çok fazla defans ağırlıklı geliyorlar ama mazaret değil. İki maçı iyi bitirip ikinci yarıya tam olarak hazırlanmak istiyoruz." şeklinde konuştu.

Tarih: 11.12.2017 14:33
;