Susic: "Ben takımıma güveniyorum"

Susic: "Ben takımıma güveniyorum"

AJANSSPOR - Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Safet Susic, 3-1 kaybettikleri Kasımpaşa maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

"Zor bir karşılaşma oldu." diyen Susic, "Özellikle ilk yarı önemli fırsatlar yakaladık ama bunu sonuçlandıramadık. Çok kısa süre içerisinde iki gol yedik. Ondan sonra da takımda düşüş oldu. Ligin ilk maçlarında böyle sonuçlar oluyor. Transfer yönetimin bileceği iş. Ben takımıma güveniyorum. Bursa maçında bütün gücümüzü vereceğiz." ifadelerini kullandı.

Susic, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında iyi bir takıma karşı oynadıklarını söyledi. Ligin ilk maçlarının her zaman zor olduğunu ifade eden Susic, "Maça iyi başladık. Çok önemli 2-3 pozisyon bulduk. Bunları gol yapamadık. Gol ile sonuçlandıramadığımız gibi hemen peşinden iki gol üst üste yedik ve motivasyonumuz düştü." dedi.

Kasımpaşa'yı galibiyetinden dolayı kutlayan Susic, hedeflerinin önlerindeki Bursaspor maçı olduğunu belirtti. Susic, bu karşılaşmanın zor olacağının bilincinde olduklarını kaydederek, "Oradan başarılı bir sonuçla dönmek istiyoruz." diye konuştu.

Maçın ardından Alanyaspor taraftarlarının kaleci Haydar Yılmaz lehine tezahüratını da değerlendiren Susic, "İki iyi kalecimiz var. Bugün Remy'den yana tercihimizi kullandık. Yarın ne olur ne biter bakacağız. Sonuçta iki profesyonel kaleci, hangisine görev verilirse görevini yapmakla yükümlü." diyerek sözlerini tamamladı.  

Tarih: 12.08.2017 23:59
;