Video - Uğur Meleke: Beşiktaş, Bayern Münih’i yenebilir ama...

Video - Uğur Meleke: Beşiktaş, Bayern Münih’i yenebilir ama...

S Sport Yorumcusu Uğur Meleke, Şampiyonlar Ligi 2. turunda Bayern Münih’le eşleşen Beşiktaş’ın şansını değerlendirdi. Beşiktaş’ın şanssız bir kura çektiğini söyleyen Meleke, Siyah-Beyazlıların İstanbul’da kazanabileceğini ancak Alman devinin son 10 yılda her turda favori olarak sahaya çıktığını ifade etti.

Uğur Meleke'nin açıklamalarının videosu

 

 

Şampiyonlar Ligi 2. turunda Bayern Münih ile eşleşen Beşiktaş’ın tur şansını S Sport Yorumcusu Uğur Meleke değerlendirdi. 7 olası rakipten tercih edilmeyecek 4 takım olduğunu söyleyen Meleke, Beşiktaş’ın da bunlardan birisini çektiğini ifade etti. Real Madrid, Chelsea, Juventus ve Bayern Münih’in zorlu rakipler olduğuna vurgu yapan Meleke, “Bayern Münih, sadece Beşiktaş’a karşı değil, Avrupa’da her takıma karşı son 10 yılda her turda favori olarak sahaya çıktı. Bayern, Real Madrid kadar iyi değil ama Şampiyonlar Ligi’nin favorilerinden birisi” dedi.

"İlk maçın Almanya'da olması dezavantaj"

İlk maçın Almanya’da olmasının dezavantaj olduğunu söyleyen Meleke, “Beşiktaş, iyi gününde İstanbul’da olağanüstü bir coşku yakalayabilir; Real Madrid, Barcelona, Bayern Münih gibi takımları 1-0, 2-1 gibi skorla yenip, bu sezonun en büyük sürprizlerinden birisine imza atabilir. Keşke ilk maç İstanbul’da olsaydı daha iyiydi. Almanya’da Bayern Münih 3-0 gibi kazanabilir, bu da Beşiktaş ‘ın moralini bozar” diye konuştu.

Tarih: 12.12.2017 00:05
;