Hacıosmanoğlu'ndan Muharrem Usta'ya: Hodrimeydan...

Hacıosmanoğlu'ndan Muharrem Usta'ya: Hodrimeydan...

Spor Toto Süper Lig'in 26. hafta karşılaşmasında Trabzonspor, deplasmanda Akhisar Belediyespor'u 3-1 mağluğ etti. Galibiyetten sonra Trabzonspor'un eski başkanlarından İbrahim Hacıosmanoğlu flaş açıklamalarda bulundu. 

Usta konuştuğu televizyon programlarında ‘Yönetim kurulumuz olarak Euro cinsinden borçlarımızı ödemeye karar aldık. Tüm eski başkanları davet ediyorum’ sözleri üzerine  Trabzonspor’un eski başkanlarından İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan hodri meydan geldi.

Hacıosmanoğlu, Muharrem Usta’nın kendi yaptığı borçları ödemesi dahilinde kendisinin bütün borçları ödeyeceğini belirtti. Hacıosmanoğlu 61saat’e yaptığı açıklamalarda "Kimin ne kadar borcu varsa hepsini ödemeye razıyım. Tek şartım Muharrem Usta kendi yaptığı borcu ödesin. Zaten bunu kendi söyledi, akşam açıklamasında ifade etmek istediği buydu. Kendisine hodri meydan diyorum. Geldiği gün borç 397 milyondu, şimdi resmi rakamlarda 800 milyon gayri resmi rakamlarda ise 1 milyarın üzerinde Muharrem Usta kendi yaptığı dönemdeki borcu öderse geriye kalan eski başkanlar dönemindeki borçlarda dahil ben ödemeye razıyım.” ifadelerini kullandı.

DEVAM ETSEYDİK BORCU SIFIRLARDIK!

"Biz kulübü bıraktığımızda Kartal tesislerinin ruhsat işini temizlemiştik. Opet işini çözmüştük. Oradaki proje ile kulübe 400 milyon gelir sağlayacaktık. Borcu bitirecektik. Akyazı’yı bitirmek için yoğun gayret sarf ettik. O zaman Akyazı’nın isim hakkı, Akyazı’nın sponsor görüşmeleri, localar derken biz o dönem borcu sıfırlayacak bir alt yapı ile kulübü bıraktık. Devam etseydik borcu sıfırlardık. Şimdi Muharrem Usta iyi hesap yapıyor ya. Evet hesabını iyi yapsın gelsin. Kendi dönemindeki hesabı kapatsın üzerini ben ödeyeceğim. İnşallah sözünün arkasında durur."


(61 SAAT SPOR SERVİSİ)

Tarih: 13.03.2018 16:06
;