"En az 25-30 maç oynarım"

"En az 25-30 maç oynarım"

AJANSSPOR ÖZEL - Son olarak Sivasspor ile şampiyonluk yaşayan tecrübeli defans oyuncusu İbrahim Öztürk, kariyerine Altay'da devam edecek. 2 yıllık resmi sözleşmeye imza atan 35 yaşındaki Öztürk, Radyospor'da yayınlanan Haber Aktif programında İlker Koç ve Emrah Karalinç'in sorularını yanıtladı. Öztürk'ün Radyospor'da yaptığı açıklamalar şu şekilde :

Neden Altay?

Açıkçası futbol kariyerimde birçok takımın formasını giydim. Bursaspor, Sivasspor gibi takımlarda başarılar kazandım. Neden Altay? Çünkü ; Altay çok büyük bir camia. Altay'a gönül bağım ve borcum var. Beni ben yapan yerdeyim. Transferde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Burada olmaktan dolayı mutlu ve gururluyum.

Altay'daki hedefleri hakkında...

Yaşım ilerledi ve tecrübe kazandım. Bu tecrübe ve birikimimi en iyi şekilde kullanacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. En az 25-30 maç oynarım. Sakatlık gibi durumlar olmazsa tabi. Kendimi fizik olarak hazır ve güçlü hissediyorum. Hedefim büyük Altay camiasına şampiyonluk yolunda yardım edebilmek.

Taraftarlara mesajı...

Altay taraftarları her zaman güçlü bir takım görmek istiyor. Taraftarlarımız bizi desteklemeye devam etsinler. İnşallah yeni sezonda iyi işler yapacağız. Buranın benim için yeri çok ayrı. Anılarım var. Umarım mutlu sona ulaşırız. Jübilemi nerede yaparım şu an bilemiyorum. Futbol oynamaya ve Altay'ın başarısına odaklandım.

YASAL UYARI : BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.

Tarih: 13.06.2017 21:37
;