Fenerbahçe'de talimat: Kimse derbiyi düşünmesin!

Fenerbahçe'de talimat: Kimse derbiyi düşünmesin!

Milli futbolcular döndü, Aykut Kocaman dünkü idmandan önce öğrencilerini etrafına toplayıp kısa bir konuşma yaptı: Akhisar’da çok acı bir şekilde kaybettik. Bunu telafi etmeliyiz. Kimse derbiyi düşünmesin. Şu an tek işimiz Malatya.

Fenerbahçe, milli maçlar nedeniyle yaklaşık iki haftadır birçok oyuncusundan yoksun bir şekilde idman yapıyordu. Ülkelerine giden oyuncuların dönmesiyle birlikte Sarı-Lacivertliler, dün tam kadroya yakın bir şekilde çalıştı.

Teknik direktör Aykut Kocaman, antrenmandan önce öğrencilerini etrafına topladı ve bir konuşma yaptı. İlk olarak milli takımlardan dönen isimlere, “Hoşgeldiniz” diyen Kocaman, daha sonra şunları söyledi:

“Milli aradan önce, Akhisarspor karşısında çok acı bir şekilde 3 puan bıraktık. Bunu mutlaka telafi etmemiz gerekiyor. Bir dahaki hafta Galatasaray ile oynayacağız ve bu derbinin her zaman ayrı bir önemi vardır. Ancak, sizden isteğim şu anda kesinlikle Galatasaray’ı aklınızdan bile geçirmemeniz. Bizim şu anda yapacağımız tek iş, Malatya’yı yenmek. Sıkı bir şekilde çalışacağız. Güzel bir futbolla taraftarımızın önünde 3 puan alarak yeni bir seri başlatacağız.” (Fanatik)

Tarih: 13.10.2017 03:24
;