Fatih Yılmaz: ''Galatasaray maç biletlerimiz sudan ucuz!''

Fatih Yılmaz: ''Galatasaray maç biletlerimiz sudan ucuz!''

Atiker Konyaspor başkanı Fatih Yılmaz, Radyospor'dan Özgür Sancar'ın sorularını cevapladı!

İşte o açıklamalar:

''Yarın bizim seyircimiz olmayacak, ama Galatasaray taraftarları olacak. Rakibimiz formda fakat bizde çıkışa geçtik ve yarın kora kor bir futbol oynayıp iyi bir sonuç alacağımızı düşünüyorum. Konyaspor olarak hedefimiz beraberlik değil amacımız kazanmak. 

Maçın favorisi Galatasaray ama bizim de bir çıkışımız var, Konyaspor büyük maçlarda iyi performans ortaya koyuyor takımımıza güveniyoruz. 

Galatasaray, maçında bilet fiyatları 13 tlden satılıyor malesef, bu fiyatı genelge ile TFF belirledi, bu kurala uymadığınızda 1 milyon tl cezası var. Bize bırakılsaydı bilet fiyatları daha fazla yapardık.

Konyaspor, alt yapıya önem veriyor çok ciddi alt yapı çalışmaları yapıyoruz. Bunda Mustafa Reşit Akçay'ın payı fazla, hocamız bu konuda çalışmalar yürütüyor. Bu çalışmalar sonucunda Konya futbolun beşiği olacak.

En son Yeni Malatya maçında 2 tane penaltımız verilmedi, rakibimizin de bir golü hatalı bir şekilde iptal edildi. Video hakem uygulaması futbolda sorunları çözecektir. Bizim ligin ilk maçında Traore'nin ayağı kırıldı, bu pozisyonun cezası daha ağır olmalıydı. Video hakemin bu hataları çözeceğini düşünüyoruz. 

Biz alt yapıdan oyuncu çıkarmaya çalışıyoruz, alt yapıya yatırım yapan kulüplerin desteklenmesi gerekiyor. Böyle olursa yabancı sınırlmasıyla ilgili bir sorun yaşanmayacaktır.''

AJANSSPOR ÖZEL HABER / KAYNAK GÖSTERMEDEN KULLANILAMAZ

Tarih: 13.10.2017 16:05
;