Kulüp, kendisi için bağış hesabı açtı!

Kulüp, kendisi için bağış hesabı açtı!

Denizlispor yönetimi, kulübe destek olmak isteyen taraftarların talebine karşılık bağış hesabı açtı ve kulübün özlediği eski günlere dönmesi için kente çağrı yaptı.

Denizlispor'da bir süredir mali tablonun düzeltilmesine yönelik atılan adımlara taraftarlar da destek olmak istiyordu. Yeşil-siyahlı kulüp, gelen talebi değerlendirdi ve yardım hesabı açtı. Yeşil-siyahlı kurmaylar, Fibabank'ta bir yardım hesabı açarak, kulübün resmi internet sitesinden kamuoyu ile paylaştı.

Yapılan açıklamada, "Taraftarlarımızın ısrarla istediği bağış kampanyamız başlamıştır. Denizlispor'umuzun özlediği günlere geri dönmesine katkıda bulunabilirsiniz" denildi. Denizlispor yönetimi, bağış yapan taraftarlara hediye verme kararı aldı.

Bağış yapan taraftarlar toplu bir şekilde sosyal medya hesaplarından duyurulacak. 500 TL ve üstü bağış yapan taraftarlara Denizlispor forması hediye edilecek. Bin TL ve üstü bağış yapan taraftarlara Denizlispor formasının yanı sıra bu sene geçerli olmak üzere kombine kart tanımlaması yapılacak. (Yeni Asır)

Tarih: 15.11.2017 10:40
;