Alper Ademoğlu Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?

Alper Ademoğlu Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?

Schalke 04'de U19 takımı forması giyen Türk asıllı oyuncu Alper Ademoğlu'nun adı Fenerbahçe ile anıldı. 1998 doğumlu genç orta saha oyuncusu hakkında menajeri Saffet Balkan, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a önemli açıklamalarda bulundu. 

 'Keşke Atletico Madrid'i tercih etseydi'

"Fenerbahçe'nin bize resmi bir teklifi yok. Daha küçük ve oynayabileceği bir takımı seçmek isteriz. Schalke ile anlaşma sağlayabilirsek oynayabileceği bir takım seçeceğiz. Alper Ademoğlu keşke Atletico Madrid'i tercih etseydi. Schalke öncesi Ahmet Bulut vasıtası ile masaya bile oturuldu ama son anda masadan kalktı. Selçuk İnan'a benzeyen bir tarzı var. İyi bir futbolcu ama gittiği ülke yanlıştı. Almanya futbolu biraz sert uygun değildi. Tercihleri hangi yönde olacak göreceğiz. Fenerbahçe'den bir resmi teklif yok ama bize menajerler aracılığıyla ulaşıldı. "

'Tercihimiz Hollanda, Belçika yada Türkiye olacaktır'

"Hangi hoca ile hangi takımda oynayabileceği ve gelişeceği önemli. Zaten büyük takımda Schalke ile 1,5 yıllık kontratı var. Direkt oynayabileceği bir takım seçilebilir. Türkiye'den bir kaç takım var, büyük bir ihtimal ilk 5 dışında bir takımı tercih edeceğiz. Tercihimiz Hollanda, Belçika yada Türkiye olacaktır. Belki bu sene sonunda A Takım ile kampa gidebilir. Bonservis talepleri yok 6 ay kiralama fikirleri var."

Tarih: 16.01.2018 17:50
;