"Lucescu, Türkiye'ye gelmek istiyor"

"Lucescu, Türkiye'ye gelmek istiyor"

AJANSSPOR -  Mircea Lucescu'nun yakın arkadaşı ve Türkiye Temsilcisi Süreyya Ertuğrul, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı. Ertuğrul'un Radyospor'da yaptığı açıklamalar şu şekilde :

Lucescu geçen hafta Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamasına geldi. Başkan Fikret Orman’a sözü vardı ve geldi. Gelecek dönemde yine ödül almak için gelecek. Hoca şuan boşta. Arzusu Türkiye’ye gelmek. Şenol Güneş’in sözleşme yenileme döneminde yaşanan krizde bir temas oldu ve Beşiktaş’a sıcak baktı. Zenit takımında o dönemde pürüzleri var. Şimdi Zenit takımı ile sıkıntısını halletti. İyi bir teklif gelirse çalışmak istiyor.

Galatasaray’da Tudor’un suyunun ısındığını görüyorum. Yönetiminde hatası olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçe daha önce isteseydi Lucescu ile anlaşabilirdi ancak Aykut hoca geldi. Olası bir Şenol Güneş krizinde yine gündeme gelebilir. Ancak Perşembe günü oynanacak kupa maçında Galatasaray elenirse Tudor’u kimse Florya’da tutamaz. Bir kan değişikliğine gidilebilir. En büyük aday Mircea Lucescu olur. Burayı tanıyor, Galatasaray’ı tanıyor. Galatasaray’da önemli isimler var hocaya yakın isimler var. Ali Dürüst, Abdülrahim Albayrak gibi. Olası bir durumda hoca aranacaktır. Lucescu için açık kapı var. Galatasaray’a geleceğini düşünüyorum. Kendisi ile konuyu detaylı konuşmadım ama hoca durumun farkındadır.

AJANSSPOR ÖZEL
(YASAL UYARI: KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ)

Tarih: 17.07.2017 17:20
;