Fenerbahçe’de Salih Uçan şoku yaşanıyor!

Fenerbahçe’de Salih Uçan şoku yaşanıyor!

Fenerbahçe’de tam bir Salih Uçan şoku yaşanıyor… Aykut Kocaman’ın da gözüne giremeyen genç yıldızı yönetim satışa çıkardı.
Roma’nın o dönem sadece 2 yıllık kiralama bedeli olarak 4.5 milyon euro ödediği Salih için gelen en yüksek teklif ise Sampdoria’nın yaptığı 3 milyon euro’luk öneri.

Roma’ya giderken sözleşmesine 11 milyon euro’luk satın alma bedeli koyulan Salih için yapılan hata ise hala konuşuluyor.

Ersun Yanal’ın istemediği Salih 4.5 milyon euro kiralama 11 milyon euro satın alma bedeli ile Roma’ya gönderilirken İtalyanlar kiralama yerine Salih için 12 milyon euro önermiş, F.Bahçe yönetimi ise “ancak kiralık gidebilir. Ondan beklentilerimiz çok yüksek” diyerek Salih’in satışına engel olmuştu.

Antalya istiyor

Teknik direktör Aykut Kocaman'ın "olmasa da olur" dediği Salih için Antalyaspor kiralama teklifinde bulundu. Genç futbolcunun da sürekli oynamak istediği ve Akdeniz ekibine gitmek istediği konuşuluyor. Antalya'nın hocası Rıza Çalımbay'ın 10 numaralı formayı Salih'e vermek istediği ve "şans verilirse büyük iş yapar" diyerek yönetime baskı yaptığı gelen haberler arasında. (Fotospor)

Tarih: 17.08.2017 11:20
;