"Beşiktaş defansif durmaya çalışırsa zaafları ortaya çıkabilir"

"Beşiktaş defansif durmaya çalışırsa zaafları ortaya çıkabilir"

Beşiktaşlı eski Milli oyuncu İbrahim Toraman, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuştu. İşte o açıklamalar:

"Şampiyonlar Ligi'nde iyi başlangıç yaptı Beşiktaş. Başarılı oyun var ve hakkını vererek kazandılar. Gençlerbirliği maçında kötü bir oyun vardı ama akıllar Monaco maçındaydı. Beşiktaş 3'te 3 yaptığı zaman çok büyük bir başarı yakalamış olacak. Monaco 1 puana sahip kazanmak için herşeyi yapacaktır. Beşiktaş takımının iyi bir sınav vereceğini düşünüyorum"

"Beşiktaş'ın belli bir oyun karakteri var. Baktığımız zaman strateji önemli. Rakip kazanmak için varını yoğunu verecektir. Beşiktaş kontollü olmalı. Beşiktaş ama hücum oynayan bir takım defansif biçimde durmaya çalışırsa zaafları ortaya çıkabilir"

"Şenol hoca gerçekci olmalı. Birbirine alışmış takımı bozmak istemez. Oğuzhan'ın oynaması gerekir. Atiba çok önemli tabii ama Medel'i yanında düşünürseniz rakip daha çok topla oynar. "

"Yeni oyunculardan hem Lens, hem Negredo hem de Medel'e güveniyorum. Mutlaka ileride katkı vereceklerdir. Ben 10 yıl kadar oynadım ama bu kadar iyi isimlerin olduğu bir kadroda oynamadım. Çok kaliteli bir kadro var."

(YASAL UYARI: KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ)

Tarih: 17.10.2017 15:52
;