Antalyaspor'dan Avrupa'ya yatırım!

Antalyaspor'dan Avrupa'ya yatırım!

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, “Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe, Başakşehir ve Trabzonspor ile birlikte ciddi bir yatırım yaptık. Şampiyonluk yarışında olmak istiyoruz” dedi

Geçen sezondan daha iyisi

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Antalyaspor’da başkan Ali Şafak Öztürk, bu sezonki hedeflerini açıkladı. Avrupa’da oynamak için ciddi yatırım yaptıklarını belirten Başkan Öztürk, “Bu sezon Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe, Başakşehir ve Trabzonspor ile birlikte biz de iyi bir kadro kurduk. Bu nedenle şampiyonluk yarışında olmak istiyoruz. Takımdan geçen sezondan daha iyi bir performans bekliyorum. Benim için ilk 6’nın içinde yer almak dışındaki sıralama başarısızlıktır” diye konuştu.

Kaçak oynamamalıyız

“Bundan sonra kazanan kafa yapısında olmalıyız” diyen Başkan Öztürk, “Yönetim de, teknik heyet de futbolcular da böyle düşünmeli. Malatya deplasmanından alınan bir puana sevinmemeliyiz. Bu kadroyla bu tür deplasmanlardan galip dönmeliyiz. Yatırımı başarı gelsin diye yaptık. Artık kaçak oynamamalıyız” dedi. Kombine satışlarına da değinen Öztürk, “Şuana kadar 23 bin kombine satışı gerçekleşti. Bu rakamın artacağını düşünüyorum” ifadesi kullandı. Öztürk, markalaşmak için de ciddi adımlar attıklarını belirtti.

Kayserispor maçı öncesi Antalya basınıyla bir araya gelen başkan Ali Şafak Öztürk, önemli açıklamalarda bulundu, yeni sezondaki hedeflerini açıkladı.

(Akdeniz Manşet)

 

 

 

 

 

Tarih: 18.09.2017 17:02
;