Orman: "Avrupa Ligi'ni kazanırsak..."

Orman: "Avrupa Ligi'ni kazanırsak..."

AJANSSPOR -  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Futbol Zirvesi’nde dikkat çeken açıklamalar yaptı. Yayıncı kuruluş beIN Sports’a konuşan Orman, UEFA Avrupa Ligi’ndeki Lyon eşleşmesinin dışında, Aboubakar konusuna da değindi.

İşte Fikret Orman’ın açıklamaları :

Bursaspor yorumları…

Beşiktaş ile Bursaspor arasında bir sorun yok, sorundan beslenenler bunu devam ettirmek istedi.  Hayallerimize doğru gidiyoruz, UEFA Avrupar Ligi Kupası'nı da alırsak bu hayallerimizi gerçekleştireceğiz.

Vincent Aboubakar’a ceza verilecek mi?

Aboubakar çok iyi bir çocuk. Olympiakos maçında yaptığı hata yorum kaldırmaz ama dünkü karar çok ağır. Kırmızı kart gösterilmez. Beşiktaş’ın disiplin yönetmeliği ne ise o olacak. Kamuoyunda bunu yapmam. Cezası varsa, cezayı ödeyecekler. Bundan kaçış yok.

“Lyon’u geçeceğiz”

Sahada mücadele veriyoruz. Başakşehir ile olan ilişkilerimiz sohbet, gırgır-şamatadır. Onun dışında mücadelemiz devam edecek. Avrupa’da bizim işimiz kolay değil ama rakibimizin işi de kolay değil. Lyon’u inşallah geçeceğiz.

“İşin mutfağında kaliteli bir ekibimiz var”

Beşiktaş şirket gibi yönetiliyor zaten. Profesyonel arkadaşlarımız var. Kamuoyu sadece bizi görüyor ama işin mutfağında da çok iyi bir ekibimiz var.

Tarih: 20.03.2017 15:02
;