"Levent Nazifoğlu kaçtı gitti!"

"Levent Nazifoğlu kaçtı gitti!"

AJANSSPOR ÖZEL- Galatasaray’ın Eski Stat ve Gayrimenkulden Sorumlu Yöneticisi Emir Sarıgül, Radyospor'da yayınlanan Haber Aktif programında Emrah Karalinç ve İlker Koç'a konuştu.

Uzun bir aradan sonra suskunluğunu Radyospor'a bozan Sarıgül şu ifadeleri kullandı:

“GALATASARAY'DAN İSTİFA EDEN SOLUĞU TELEVİZYONLARDA ALIYOR”

Ünal Aysal ile çok büyük başarılara imza attık. Şu anda Melo, Sneijder ve Drogba diyoruz. Sayın Dursun Özbek Galatasaray başkanıdır laf söylemem olmaz. Bu camiaya herkes yönetici olmayı arzu ediyor. Trabzonspor gibi önemli bir maça bir tane yönetici gidiyorsa uyumsuzluk söz konusudur. Biz Galatasaray'da yöneticilik yaptığımız dönemde her deplasmanda takımımızın yanında oluyorduk. Şimdi bir tek yönetici arkadaşımız maça gidiyor. Dün geceden bu yana gelen telefonların sayısı bir hayli fazla. Galatasaray'dan istifa eden soluğu televizyon programlarında alıyor. Bu Galatasaray modeline yakışmaz. İstifa eden, etmeyi düşünen bu işlere girmesin. Artık herkes şapkasını önüne koyup düşünmeli.

“İBRA EDİLMEME, TARİHE DÜŞMÜŞ KARA BİR LEKEDİR”

Galatasaray hep birlikte sevinenlerin ve üzülenlerin takımıdır. Levent Nazifoğlu'nun ilk açıklamasını heyecanına veriyorum. İlk göreve geldiğinde "Ünal Aysal kaçtı gitti" şeklinde demeç verdi. Nazifoğlu'na soruyorum. Ünal Aysal bırakıp kaçmadı, “kongrede aday olmayacağım” dedi. Şu anda göreve başladığınız arkadaşlarınızı yarı yolda bırakmak kaçmak mı oluyor yoksa kaçmamak mı? Bizler Ünal Aysal'ın ekibiyiz. Bizler eleştirileri kendi içimizde yapabiliriz. Galatasaray'ın ibra edilmemesi tarihe düşmüş kara bir lekedir. Bizler Galatasaray yönetimini ibra etmeyelim gibi bir şey diyemeyiz.

“NAZİFOĞLU EMEK VERMEDEN YÖNETİME GELDİ”

İnsan birlikte yola çıktığı insanları yarı yolda bırakmamalı. Nazifoğlu yönetime emek vermeden gelmiştir, emek veren insanlar bu kadar kolay karar vermez. Serdar Aziz transferi için, “Ben başkanı korumak için bu transferi yaptım” açıklaması yanlış bir açıklamadır. Projede gerçekleşenler üyelerin önüne gelir. Cumartesi günü detaylı bir şekilde her şey sunulacaktır.

AJANSSPOR ÖZEL HABER
Yasal Uyarı : Bu haber ajansspor.com tarafından yazılmıştır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Tarih: 20.03.2017 20:43
;