"Altınordu'da daha çok yıldız göreceğiz"

"Altınordu'da daha çok yıldız göreceğiz"

AJANSSPOR - Devre arası transfer döneminde Altınordu'dan Gençlerbirliği'ne transfer olan Umut Sözen beIN SPORTS'a özel açıklamalarda bulundu.

Umut'un sözlerinden Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:

"Sezon ortasında gelmiştim. İlk hedefimiz ligde kalmaktı. Zor bir süreçten geçtik ama 45 puana ulaştık ve çok şükür istediğimiz bir yerde bitirdik. 4-5 hafta kala ligde kalmamız kesinleşmişti. Ligde daha üstlere oynamak istiyorduk. İlk 5 gibi düşünüyorduk ama 8. olduk. O da başarı diyebiliriz.

Altınordu planlı programlı bir kulüp. Günlük başarılara endeksli değiller. Başarıya tabii odaklı ama futbolcu da yetiştiriyor. Başarılı olmasa da hemen 10 futbolcu gidip 20 futbolcu gelmiyor. Gençlere önem verdiği için geleceğe dönük planları var. Bu hedeflerini gerçekleştirirler diye düşünüyorum. Altyapıdan çıkan oyuncuları görüyorsunuz, Cengiz olsun, Çağlar olsun hepsi iyi yerlerde. Daha da çok oyuncu geliyor altyapıdan. Yıldız isimler göreceğiz Altınordu'da.

1 sene daha sözleşem var. Ümit hoca ile konuştum, o da kalmamdan yana. 29'unda kamp başlıyor. Kamptan sonra yeniden görüşülür kalıp kalmayacağım ama dediğim gibi 1 sene daha sözleşmem var"

(YASAL UYARI: KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ)

Tarih: 20.06.2017 22:21
;