Uygun'dan transfer açıklaması!

Uygun'dan transfer açıklaması!

AJANSSPOR - Osmanlıspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, 3-1 kaybettikleri Osmanlıspor maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

Uygun'un sözlerinden Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:

"Galatasaray'ı tebrik ediyoruz. Golü bulsak maçı 3-2'ye getireceğiz; oyunun kaderi ve gidişatı değişecekti. Maçı lehimize çevirebilecektik. Serdar'ın da ikinci yarının başında kaçırdığı, Muslera'nın kurtardığı pozsiyon var. Onu da gol yapmış olsak oyundan istediğimiz skoru alabilirdik.

İlk 45 dakikayı saymıyorum. Çok eksiklerimiz var. Çok önemli oyuncularımız gitmek zorunda kaldı. 22 yaşındaki Tugay'ı oynattık. Maçın en çok koşan birinci veya ikinci adamıdır. Gencecik bir kardeşimiz, milli takım için kendisini kazandığımızı düşünüyorum. Milli takımda yardımcı olarak görev yapan Tayfur'a benziyor.

İkinci yarı iyi bir Osmanlıspor, isteyen ve gol arayan bir Osmanlı vardı. Bu bize ilerisi için umut verdi. Giden 9-10 arkadaşımızın yerine 3-4 arkadaşımız aramıza katılacak. Onların da katılımıyla takımı arzuladığı başarılara götüreceğiz. İki orta saha, iki forvet olmak üzere 4 transfer olacak. Pazartesi ve Salı günü başkanımız onları Türkiye'ye getirecektir"

Basın toplantısı

Bülent Uygun basın toplantısında ise müsabakayı iki periyotta değerlendirmek gerektiğine işaret etti.

Galatasaray'ı tebrik eden Uygun, "İlk yarıyı bizim için oynanmamış kabul ediyorum. Rakibimizin tepkisine karşılık veremedik. İkinci yarıda oynadığımız futbol ise bizleri gelecek adına umutlandırdı." diye konuştu.

Uygun, Regattin ve Serdar Gürler'in ikinci yarıda kaçırdığı golleri maçın kırılma anı olarak değerlendirdi.

Takımdan 11 futbolcunun gittiğine dikkati çeken Uygun, gerçekleştirecekleri transferlerle daha iyi bir Osmanlıspor izlettireceklerini kaydetti.

Uygun, Tugay Kacar'ın performansına ayrı bir parantez açarak, "Sahanın en fazla koşan futbolcularındandı. Tugay'ın, bu kadar az Türk futbolcunun olduğu ortamda A Milli Takım'a göz kırptığını düşünüyorum." yorumunu yaptı.  

(YASAL UYARI: KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ)

Tarih: 20.08.2017 00:16
;