Alpay Özalan'dan istifa sözleri

Alpay Özalan'dan istifa sözleri

Samsunspor’un Ankara Demirspor ile oynadığı maçta oldukça gerilimli anlar yaşandı. Karşılaşmanın ilk yarısının bitimiyle Teknik Direktör Alpay Özalan, yedek kulübesinin arkasında bulunan tribünlere doğru yöneldi.

Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş ve yardımcı antrenörler Alpay Özalan’ın o bölüme doğru gitmesini engellemeye çalıştı. Ancak tribünün önüne kadar gelen Alpay Özalan, taraftarlarla konuştu. Çok sinirli olduğu gözlenen Alpay Özalan’ın taraftarlara, “Maçtan sonra istifa edeceğim” dediği iddia edildi.

Başkan ile görüştü iddiası
Bu arada taraftarlar hem Teknik Direktör Alpay Özalan’ı hem de yönetimi istifaya çağırdı. 90 dakika sonunda uzatma bölümleri öncesi yedek kulübesinin önüne geldi. Teknik Direktör Alpay Özalan’da oyuncularının yanına gitti. İşte ne olduysa o anda oldu. Teknik Direktör Alpay Özalan, aniden koşarak oradan ayrıldı. Genç teknik adam, çok hızlı şekilde protokol tribünün alt bölümünden sahadan çıkıp içeriye gitti. Bir müddet sonra geri gelen Alpay Özalan’ın nereye gittiği öğrenilemedi. Ancak, devre arasında istifa edeceğini söyleyen Özalan’ın Başkan Erkurt Tutu ile görüştüğü de iddia edildi.
 
Samaras oyundan alınınca sinirlendi
Teknik Direktör Alpay Özalan’ın 55 dakika oyunda tuttuğu Yunan futbolcu, zaman zaman istekli göründü fakat yine bal yapmayan arı gibiydi. Samaras’ın bu futbolu taraftarlarında tepkisini çekti. Alpay Özalan, çok yorulan Samaras’ı 55. dakikada oyundan aldı. Yedek kulübesine gelirken gösterilen tepkilere sinirlenen Samaras’ın o hali yüz ifadesine yansıdı. Çok sinirli ve şaşkın şekilde yedek kulübesine oturan Samaras’ın ayrılmayı düşündüğü ileri sürüldü.
(sporaksiyon)
Tarih: 20.09.2017 21:59
;