"Traore için Beşiktaş..."

"Traore için Beşiktaş..."

AJANSSPOR ÖZEL- Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu.

'HAKEM KONUSUNDA..'

"Seri galibiyetlerle yukarılara çıkmamız lazım. Son 3 haftada oynadığımız iyi futbolumuz var. Üsteki takımları yakalamaya başladık. Önümüzde zorlu haftalar var, milli ara takımımıza iyi gelecektir. Ben hakem hatalarından çok maç kaybetmişimdir, hakeme yönelik eleştirede bulunmadım. Hakemlerin art niyetli olduğuna inanmıyorum. İnansaydım ilk eleştiriyi ben yapardım. Bu hafta mesela Tom cezalı durumu düştü. Tom sadece 1 defa kayarak sarı kart gördü, eleştiride bulunmam gerekse bile eleştirmem. Onur Akbay'a da geçmiş olsun dileklerimi yolluyorum. Çok sevdiğim bir kişilik. Hakem konusunda polemiğe girmek istemiyorum"

'TRAORE İÇİN BEŞİKTAŞ...'

"Benim değerlerim ve hedeflerim var. 43 yaşındayım, yabancı dil bilmek benim için önemli bir avantaj. Saha içerisindeki arkadaşlarıma bilgi birikimimi aktarabilirsem ne mutlu. Hedefim Süper Lig. Beşiktaş'ta oynamam bana avantaj sağlıyor. Türkiye'de daha çok tanınabiliyorsunuz. Traore için Beşiktaş camiasından teklif gelmedi. 4-5 tane Süper Lig takımının Traore'yi istedikleri doğru soranlar oldu. Traore çok karakterli ve gelişimi açık. Ersun Yanal beni Traore konusunda aramadı"

YASAL UYARI: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır. Kaynak gösterilmeden kullanılmaz. 

Tarih: 21.03.2017 02:21
;