Futbolculardan Advocaat'a sitem!

Futbolculardan Advocaat'a sitem!

Ligde Konyaspor’a 3-2 yenilen Fenerbahçe, 1 günlük iznin ardından çalışmalarına başladı. Can Bartu Tesisleri’nde yapılan antrenmana, sözleşmesinde, ‘milli aralarda 1 haftalık tatile çıkar’ maddesi bulunan teknik direktör Dick Advocaat katılmadı.

Önümüzdeki pazartesi günü takımının başında yer alması beklenen Advocaat, oyuncularını da Hollandalı yardımcıları Cor Pot ve Mario Been ile Fatih Yıldız’a bıraktı. Ancak Advocaat’ın,1 Nisan’da oynanacak Karabük maçı öncesi hazırladığı idman programıyla futbolculara küçük bir sürpriz yapmayı ihmal etmediği öğrenildi!

Dünü tek idmanla tamamlayan Sarı-Lacivertliler’in, Advocaat’ın yokluğunda cuma gününe kadar bir tek, bir çift idmanla bu haftayı noktalayacağı ve ardından iki gün izne çıkacağı bildirildi.

Ayrılacak olması mutlu etti

Bu durumun da futbolcular arasında hiç hoş şekilde karşılanmadığı ifade edildi. Hatta futbolcuların kendi aralarında yaptıkları konuşmalarda, “Hocamız 1 hafta tatile gidiyor. Biz burada onsuz çalışıyoruz. Daha lig maçına 2 haftaya yakın zaman varken, temponun bu şekilde olması ilginç” yorumları yaptıkları belirtildi.

Oyuncuların ayrıca her maç sonrası kendilerini suçlayan Advocaat’ın, sezon sonunda görevini bırakacak olmasından dolayı son derece memnun oldukları konuşuluyor. (Fanatik)

Tarih: 21.03.2017 08:18
;