Sergen Yalçın'dan istifa sözleri ve flaş açıklamalar

Sergen Yalçın'dan istifa sözleri ve flaş açıklamalar

TFF 1.Lig ekiplerinden Eskişehirspor Teknik direktörü Sergen Yalçın, canlı yayında istifa ettiğini açıkladı.

İşte o açıklamalar: "Biz göreve başlarken çok farklı şeyler düşünüyorduk. Proje kapsamında görevi kabul ettik. Başkanla konuştuğumuzda birçok şeyin farklı olacağını, puan silme olmayacağını, eski sıkıntıların yaşanmayacağını konuştuk. Dün 5'te yola çıktık gece 2'de Erzincan'a geldik. Buradan otobüsle Gaziantep'e geçeceğiz. Böyle bir seyahat programı olmaz. Çocuklar böyle bir eziyet çekmek zorunda değiller. Bu çok yorucu bir iş. Oyuncular için özellikle..."

"Biz de ekip olarak çok zorlanıyoruz. Başladığımız günden beri bazı şeyleri düzeltemiyoruz. Oyunsal anlamda da bir katkı sağlayamıyoruz. İçeride yaşadığımız sorunlar çok belli. Sağlıklı bir yapı yok. 2 gün evvel başkanla görüşerek son 2 maçımızın olduğunu paylaştım. Dün gelen 3 puan silme cezası motivasyonumuzu kırdı. Teknik ekiple oturup bir karar aldık. Önümüzü görebileceğimiz bir takımla çalışmak istiyoruz. Başkanla görüşmüştük Antep maçından sonra görevi bırakacaktık. Dün gelen ceza sonrasında devam etmemizin zor olduğunu gördük. Eskişehirspor'a başarılar diliyorum. Bizi destekleyen herkese teşekkür ediyorum."

"Eskişehirspor'dan maddi olarak bir talebim de yok. Bu maçtan sonra Eskişehirspor'daki görevimizi bırakıyoruz. İnşallah Eskişehirspor iyi bir yapılanma ile 1-2 sene içerisinde hak ettiği yere gelebilir."

Tarih: 21.09.2017 12:31
;