O taraftar konuştu: "Çok değişik bir tecrübe oldu"

O taraftar konuştu: "Çok değişik bir tecrübe oldu"

AJANSSPOR ÖZEL - Trabzonspor – Gençlerbirliği maçındaki tek kişilik gol sevinciyle kendinden sıkça söz ettiren Gençlerbirliği taraftarı Fazlı Nas’ı Gençlerbirliği unutmadı. Başkent ekibi, sosyal medya ekibinin dört kısa video halinde hazırladığı teşekkür videosunda genç taraftara tüm futbolcuların imzaladığı Gençlerbirliği forması hediye edildi.

Fazlı Nas, Radyospor’da yayınlanan Haber Aktif programında Emrah Karalinç ve İlker Koç’un sorularını yanıtladı.

Nas’ın sözlerinden Ajansspor.com'un derledikleri şöyle : 

Tek başına olacağını tahmin ediyor muydu?

Ben Trabzon’da yaşıyorum. Trabzonspor-Gençlerbirliği maçlarına gitmeye çalışıyorum. Yakın bölgelerdeki maçlara stadyuma gitmeye çalışıyorum. Yılda 2-3 kere de Ankara’ya gitmeye gayret ediyorum. Bundan 2 sezon önce Avni Aker’de bir maçın seyircisiz oynama durumu vardı. Sadece misafir tribünü açıktı. Ben o maça da gittim. Benimle birlikte 3 Gençlerbirliği taraftarı vardı. O durum da ilgi toplamıştı. Bizim için de değişik bir tecrübeydi. Trabzonspor maçında tek başıma olmam ise ilk defa başıma geldi. Gençlerbirliği taraftarları birbirini tanır. Genelde haberleşilir. Ben maçta yalnız olacağımı az çok tahmin ediyordum. Çok değişik bir tecrübe oldu. 

Gençlerbirliği’ne teşekkür…

Beraber yaşadığım insanlardan beni ayıran birkaç nokta var. Çok küçük yaşlarında Gençlerbirliği sempatim başladı. Lise dönemlerimde de Gençlerbirliği’nin hikayesi beni etkilemişti. Futbolu da hayatımın merkezine koydum. Zamanla Türk futbolundaki açmazlar, toplumsal sorunlar, futbolun ekonomiye oynadığı oyun hale gelmesi, sonuç odaklı olması benim için üzücü bir durum oldu. Gençlerbirliği’ne de yakınlık duydum. Ankara’ya gide gele bu sevgiyi taraftarlık durumu haline getirdim. Gençlerbirliği kulübüne, sosyal medya ekibine de hediyelerinden ötürü teşekkür ediyorum. Ayrıca Radyospor’a kendimi ifade etme fırsatı verdiği için de teşekkür ederim.

YASAL UYARI : BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.

Tarih: 21.09.2017 21:31
;