Hacıosmanoğlu, Usta'ya sahip çıktı: "... Trabzonspor'a zarar verir."

Hacıosmanoğlu, Usta'ya sahip çıktı: "... Trabzonspor'a zarar verir."

Spor Toto Süper Lige Şampiyonluk Parolası ile başlayan ancak aldığı kötü sonuçlarla taraftarlarına hayal kırıklığı yaşatan Trabzonspor’da gelinen son süreçte 6 yönetici istifa etti. 

Bu istifaların gelmesinin ardından taraftarlar yönetimi istifaya çağırırken eski Başkanlardan İbrahim Hacıosmanoğlu’ndan dikkat çeken açıklamalar geldi.

61saat.com’a konuşan Hacıosmanoğlu, “Şu an yönetime destek olmamanın hiçbir anlamı yok. Biz de benzer olaylarla karşılaşmıştık. 6 yönetici toplu istifa ediyor. Baktığınızda, yola çıktığı arkadaşlarına haber vermeden istifa ediyorlar ve bunlar doğru şeyler değil!” dedi.

Kendisinin de yönetime geldiğinde futbolcu maaşlarının ödenmediğini hatırlatan Hacıosmanoğlu, “Ben de geldiğimde futbolcu maaşları ödenmemişti 40 milyon sıcak para lazımdı. Bunlara rağmen 2 kere üst üste namağlup Avrupa liginde gruplardan çıktık. Futbolcu maaşlarını hiç aksatmadık. Fakat ilk günden itibaren bize de köstek oldular. Trabzonspor'a zarar veriyor bunlar, yönetimin kongre kararı alması kendi kararıdır. 3 senelik seçildiler, bu süre zarfında destek olmaya devam etmeliyiz’ dedi.

Eleştirilerin aile içinde kongrede yapılması gerektiğinin altını çizen Hacıosmanoğlu, “Biz eleştirilerimizi aile içinde kongrede yaparız.. Görev süreci içerisinde Yönetime zarar verici hareketler Trabzonspor'a zarar verir. Yönetim kendisini zayıf hissederse zayıf ve yanlış kararlar verir, ayrıca rakipleriniz takımımızı zayıf görür bu nedenden dolayı camia olarak yönetimimizi desteklemek zorundayız” diye konuştu.

61SAAT.COM

Tarih: 22.10.2017 22:52
;