Taraftar isyan etti! Stadyum yolu...

Taraftar isyan etti! Stadyum yolu...

Alanyaspor'un Süper Lig maçlarına ev sahipliği yapan Bahçeşehir Okulları Stadyumu'na çıkan yolda haftalardır süren kanalizasyon çalışması turuncu yeşilli taraftarları sonunda isyan ettirdi.

Alanya'da Bahçeşehir Okulları Stadyumu'na giden yolda haftalardır süren kanalizasyon çalışması turuncu yeşilli taraftarları çileden çıkardı. Antalya Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin kanalizasyon çalışmaları nedeniyle bozulan yollar, Alanyaspor'un ligin ilk haftasında Kasımpaşa ile oynadığı maça gelen taraftarları mağdur etmişti. Aradan 2 hafta geçmesine rağmen çalışmaların hala tamamlanmaması ve bozulan yolların asfaltlanmaması taraftarların tepkisine neden oldu. Stat yolunda yapılan çalışmaların fotoğraflarını çeken taraftarlar sosyal medyadan tepkilerini ortaya koydu.

"HER AN KAZA OLABİLİR"

Tunahan Tez adlı taraftar, "Kimse de ağzını açıp birşey demiyor. Böyle sorumsuzluk olmaz. Kasımpaşa maçında toz toprak yuttuk. Yine mi yutacağız. Sanki özel olarak ligin başlanmasını mı beklediler?" dedi. Hüsamettin Koca ise "Yol yapılana kadar maça gidilmez. Özellikle motosiklet ile çok tehlikeli. Her an kaza olabilir" diye yorum yaptı. Denis Ergin adlı taraftar ise "O gün yediğim tozi toprağı unutmam. TV'de izlemek daha mantıklı olacak" dedi. Necdet mercan da "Maça gitmek isteyen sporseverleri bıktırmak için ne gerekiyorsa yapıyorlar" diye tepkisini diye getirdi.

Tarih: 23.08.2017 15:43
;