Yok böyle kadro dışı! Kupa finali öncesi dövme...

Yok böyle kadro dışı! Kupa finali öncesi dövme...

AJANSSPOR- 27 Mayıs Cumartesi günü Almanya Kupası Finali'nde Dortmund ile karşı karşıya gelecek Frankfurt'ta ilginç bir kadro dışı gelişmesi yaşandı.

Kulübün resmi Internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Manchester United'dan kiralanan Guillermo Varela, teknik direktör Niko Kovac'ın bütün uyarılarına rağmen pazartesi günü sağ koluna bir dövme yaptırdı ve bu dövme sonrası oyuncunun vücudu enfeksiyon kaptı.

Kulüp yönetiminden Bobic, Varela'nın bu hareketinin büyük bir vurdumduymazlık olduğunu söylerken, "Bu hepimizi yaraladı. Hocası ve doktorlarının bütün uyarılarına rağmen böyle bir harekette bulunması kabul edilemez. Onun kiralık sözleşmesini uzatmayı düşünüyorduk ama bu olaydan sonra kesinlikle böyle bir şey olmayacak. Ona çok büyük bir ceza vereceğiz" ifadelerini kullandı.

Alman basınında yer alan haberlere göre Varela'nın dövmesi birkaç seans sonucunda yapılabilecek. Sporcuların bu tarz dövmeleri sezon bittikten sonra yaptıkları kaydedildi. Varela'nın daha birkaç seansa daha girmesi bekleniyor.

(YASAL UYARI: BU HABER KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.)

Tarih: 24.05.2017 15:43
;