"Hedeflerim, açıkçası kendimden büyük"

"Hedeflerim, açıkçası kendimden büyük"

Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, Demir Grup Sivasspor'u deplasmanda 3-2 yendikleri maça oldukça iyi başladıklarını ve pozisyon da bulduklarını söyledi.

Karşılaşmada geriye düştüklerini ancak rakip eksik kalınca ikinci yarıya çok daha rahat başladıklarını dile getiren Tuna, takım disiplinin en büyük şansları olduğunu vurguladı.

Tuna, "İyi yoldayız. Başarılı bir takımız. Oyunumuz gün geçtikçe gelişiyor. Hatalar yapıyoruz ama daha da gelişmeye açık bir kadromuz var. Lig zor, takımlar birbirine çok yakın, herkesin kazanacak potansiyeli var." dedi.

Yeni bir takım olduklarına, 17-18 oyuncunun aralarına katıldığına dikkati çeken Tuna, "Zirve demeyelim ama biz adımlarımızı çok sağlam ve iyi attığımızı düşünüyoruz. Her hafta oyun anlamında, oyuncuların gelişimi anlamında üstüne koyarak ilerliyoruz." ifadelerini kullandı. 

Bir gazetecinin hedeflerini sorması üzerine Tuna, "Hedeflerim, açıkçası kendimden büyük. Gerçekleştirmek istediklerim futbol adına. Güzel futbol oynatmak, ligde var olmak." dedi.

Tarih: 24.09.2017 17:17
;