Le Guen: "... bizi öldürdü, gebertti."

Le Guen: "... bizi öldürdü, gebertti."

AJANSSPOR- Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, 2-1 kaybedilen Galatasaray maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

"Topu tutamadık 2. yarıda. Kontratak oyununu da iyi oynamadık. Doğrusu bu da bizi öldürdü gebertti. İlk yarıda topa daha çok sahip olmuştuk. Galatasaray'ı tebrik etmek gerekiyor. 2. yarı topu çok sık rakibe verdik ve bu yüzden yenildik."

"Beğendim ruh halimi oyuncularımın. Bence herkes çok fazla savaştı. Taktiğimize sadık kaldık. Aslına bakarsanız ilk yarıda sonuca ulaşmaya çok yaklaşmıştık. Böyle takımlara karşı daha üst seviyede olmamız gerekiyor."

Basın toplantısı

Le Guen, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında ise, Galatasaray'ın iyi oynadığını ve kazandığını belirterek, rakiplerini tebrik etti.  

Oyuncularının sahada ellerinden geleni yaptığını ifade eden Le Guen, ''Kendi açımdan hayal kırıklığı yaşadığımı söyleyebilirim. İlk yarı iyi oynadık, ikinci yarı işler zorlaştı. Başımızı dik tutmalıyız çünkü elimizden gelen her şeyi ortaya koyduk.'' diye konuştu. 

Tarih: 24.09.2017 21:47
;