Beşiktaşlı yöneticilerden Fenerbahçe derbisi yorumu: Eze eze...

Beşiktaşlı yöneticilerden Fenerbahçe derbisi yorumu: Eze eze...

Metin Albayrak ve Ahmet Ürkmezgil, Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yı 3-1 yendiği derbinin ardından açıklamar yaptı. Beşiktaş Yönetim Kurulu Sözcüsü Albayrak ve Genel Sekreter Ürkmezgil, maçtan önce yapılan algı operasyonlarına rağmen galip gelmesini bildiklerini belirtti.

Beşiktaş Yönetim Kurulu Sözcüsü Metin Albayrak, Fenerbahçe karşılaşmasından önce algı operasyonlarına maruz kaldıklarını söyleyerek, “Önümüzde çok yol var. İkinci yarıda çok güzel bir oyunla galibiyeti hak ettik. Hocamızı, ekibini ve oyuncularımızı kutluyorum. İlahi adalet var. Maçtan önceki algı operasyonlarıyla ilgi her zaman duruşumuz nazik ve Türk futbolunun ileri gitmesi için o şıklıkla konuşuyoruz. Bugün herkesi yendik. Hakkımızla galip geldik. İnşallah sezon sonunda şampiyon olmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe karşısında ikili averajı lehlerine çevirdiklerini söyleyen Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil ise, “Teknik direktörümüzü ve oyuncuları yürekten kutluyorum. Algıya rağmen bu takım eze eze galip gelebiliyormuş” dedi.

Tarih: 25.02.2018 22:02
;