Necip Çarıkçı'dan Göztepe maçı öncesinde flaş açıklamalar!

Necip Çarıkçı'dan Göztepe maçı öncesinde flaş açıklamalar!

AJANSSPOR ÖZEL- Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu.

Göztepe maçı öncesinde özel açıklamalarda bulunan Başkan Çarıkçı'nın röportajından satırbaşları şu şekilde:

'Federasyonla konuştuk'

"TFF 1. Lig bana göre Süper Lig'den daha iyi bir lig. Play-Off'a kalan takımlara başarılar diliyorum. İlk maçın İzmir'de oynanması bizim için bir avantaj. Ligde Göztepe'ye karşı ilk maçımızı 1-0 kaybetmiştik, o maçta bazı pozisyonlar olmuştu. Federasyonla konuştuk. Bu saatten sonra yapacak bir şey yok. İyi olan kazansın, hakem umarım iyi bir maç yönetir"

'Ramazan Sal ve Santos ağabeylik görevini üstleniyor'

"Devre arasına kadar kadro derinliği noktasında sıkıntı yaşadık. Ara transfer döneminde 8 tane oyuncu transfer ettik. İyi bir aile olduk. Kaptanlarımız Ramazan Sal ve Andre Santos takımda ağabeylik görevini üstleniyor. Boluspor'un 26 yıllık hasreti var. Takımıma, "Bu esnaf için Süper Lig'e çıkalım" dedim. Boluspor'un en büyük gücü taraftarı ve Bolu'daki esnafdır. Boluspor'un parası helal paradır"

'Teknik direktör noktasında..'

"Teknik direktör noktasında dik durduk. Karakterli bir takıma sahibiyiz.  Oyuncularımızın kişilikli bireyler olması bizi çok mutlu ediyor"

YASAL UYARI: BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ.

Tarih: 25.05.2017 18:57
;