Göztepe'ye şok haber!

Göztepe'ye şok haber!

Transfer çalışmalarını sürdüren ve Hırvat stoper Nizic'i bitirme noktasına kadar gelen Göztepe şok bir haberle karşılaştı. Sarı- Kırmızılılar'ın uzun süredir peşinden koştuğu ve prensipte el sıkıştığı Nizic'in kulübü Hajduk Split'in 1 milyon Euro'luk bonservis bedelini 2 milyon Euro'ya yükselttiği oyuncunun menajerinin de talep ettiği rakamı yukarlara çektiği öğrenildi. Başka kulüplerin de devreye girmesiyle Nizic'in fiyatı yükseldi.

ARAYIŞ SÜRÜYOR
Nizic planları suya düşen Sarı- Kırmızılı yönetimin Serie A 'dan adı sır gibi saklanan bir stoperle görüştüğü belirlendi. Göztepe'ye ayrıca Trabzonspor'dan ayrılan Sefa Yılmaz'ın da önerildiği öne sürüldü. İzmir kulübünün görüşmelerini tam gaz sürdürdüğü belirtildi

JAHOVİC'İN YERİNE ÖMER
Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna'nın Trabzonspor ile oynanacak karşılaşmada ilk 11'de değişikliğe gitmeyi planladığı gelen bilgiler arasında. özel hazırladı Tuna'nın Jahovic'in yerine bu karşılaşmada Ömer Şişmanoğlu ile maça başlaması bekleniyor. Tuna'nın Ömer'i bu maça özel olarak hazırladığı belirtildi..

Takvim

Tarih: 25.08.2017 10:00
;