Ferhat Kaplan: "Yeni hocamızla daha tanışmadık"

Ferhat Kaplan: "Yeni hocamızla daha tanışmadık"

Antalyaspor'un, Osmanlıspor'u 3-0 yendiği karşılaşmada Antalyaspor kalecisi Ferhat Kaplan maç sonu açıklamalarda bulundu.

Ajansspor'un Ferhat Kaplan'un açıklamalarından derledikleri şu şekilde:

"Her zaman top bizde kaldı. Topu aldık, çevirdik bir tarafta sıkıştığımız zaman ters tarafa çevirdik. Yani en güzel yaptığımız şey buydu. Ve bunu yaptığımız zaman zaten sonuç geldi. Bunu David hocamız olsun, işte abilerimiz olsun, Eto'o olsun, Nasri olsun bunların hepsi dediki top bizde kalsın. Top bizde oldukça zevk alalım ve bizde bunu yaptık bugün. Bunu yaptığımız içinde zaten sonuçta geldi."

Dünya futbolu adına önemli bir isim daha Antalyaspor'u çalıştırmak üzere (Leonardo) bu konu hakkındaki düşünclerin nedir sorusuna Ferhat Kaplan, "Yeni hocamızla daha tanışmadık. İşte bu hafta içi gelecek. Bize güzel şeyler ve bizde onla birlikte daha büyük hedeflere ulaşabileceğimize inanıyoruz. Biliyorsunuz eski hocamızlada büyük hedefler koyduk, eski hocamızlada çok iyi hedefler başardık. Bazen futbolda böyle şeyler oluyor. Şimdi bu hocamızlada daha büyük hedeflere ulaşacağız.

(YASAL UYARI: KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ)

Tarih: 25.09.2017 22:59
;