"Attığım golü Antalya halkına hediye ediyorum."

"Attığım golü Antalya halkına hediye ediyorum."

Antalyaspor'un, Osmanlıspor'u 3-0 yendiği karşılaşmada 41. dakikada Antalyaspor'un ikinci golünü atan Fransız yıldız Samir Nasri maç sonu açıklamalarda bulundu.

Ajansspor'un Samir Nasri'nin açıklamalarından derledikleri şu şekilde:

"Öncelikle sezon başı itibariyle kazanamadığımız stres biraz güven eksikliği sağladı bizde. Ve bu yüzden de ilk 5 maçta bazen kayıplar yaşadık. Ancak dediğim gibi bu maçı kazanmak çok önemliydi bizim için. Ve bunu yaptığımız için çok sevinçliyiz. Çünkü bu kanımca bizim galibiyet serimizin ilk maçı olacaktır. Zaten klasmanda hak ettiğimiz yerde bulunmuyorduk ve bunun içind hak ettiğimiz yerde bulunmak için elimizden geleni yapacağız."

Bugünü diğer haftalardan kılan şey neydi sorusuna Samir Nasri, "Yeni oluşan bir ekibiz ve bu ekibin oturması için bir zaman gerekiyordu. İlk 5 haftada istemediğimiz sonuçlar aldığımız söylediğiniz gibi hakkınız var. Ancak bu hafta özellikle başkanımız ve yeni hocamızın yaptığı konuşmalarla bambaşka bir motivasyona büründük. Ve kazanacağımız maçı çok güzel bir skorla 3-0 galibiyetle tamamladık."

Şık bir golle yeni gelen hocasına hoşgeldi desek yanlış bir cümle kurmayız herhalde sorusuna Nasri, "Hayır tabii. Ama bu attığım gol ona hoşgeldin mesajı değildi. Ancak şöyle açıklayım; Ben onu zaten İnter Milan ve PSG ile çalışırken biliyordum. Onunla tanışıyoruz.  Ancak benim yaptığım her şey, attığım goller verdiğim mücadele tamamıyla Antalya hakı için ve Antalya halkının tekrar güvenini sağlamak içindi. Bu attığım golü başkana, yönetim kurulumuza, Antalya halkına, benim takım arkadaşlarıma ve hali hazırda tüm Antalya halkına hediye ediyorum." dedi.

(YASAL UYARI: KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ)

Tarih: 25.09.2017 23:28
;