"Sıra Adana Demirspor’un şampiyonluğunda..."

"Sıra Adana Demirspor’un şampiyonluğunda..."

AJANSSPOR ÖZEL-Adana Demirspor’un çiçeği burnunda transferi Sezer Özmen, Radyospor’da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav’ın konuğu oldu.

Transferine dair özel açıklamalarda da bulunan Özmen’in röportajından satır başları şu şekilde:

‘Köklü bir camiaya geldim’

"Adana Demirspor gibi çok köklü bir camia ile anlaştığımı düşünüyorum. İyi bir camia ve iyi bir şehir. Futbolu ne kadar çok sevdiklerini her Adana Demir deplasmanında gördüm. Tercihimde bu da çok etkili oldu ve 2 yıllık bir anlaşma yaptık"

‘Sıra Adana Demirspor’un şampiyonluğunda’

"24 yıl şampiyon olmamak için uzun bir süre. Tesisleri gezdiğim andan itibaren bu kulübün çok daha iyi yerlere gelmiş olması gerektiğini düşündüm. Çok da iyi bir başkanla tanıştım. Giray Hoca’da tercihimdeki etmenlerden biri oldu. Çalışma arzusunu ve prensibini çok sevdiğim hocalardan biridir. Alanyaspor’dan sonra sıra Adana Demirspor’un şampiyonluğunda. Şampiyonluğa susamış bir şehir var"

‘Şampiyonluğun şifresi arkadaşlık’

"Şampiyonlukta bireysellikten öte takım olabilmek çok önemli. Süper Lig’e yükseldiğim takımlar favori değildi ancak takımda çok iyi bir arkadaşlık vardı. Ben şampiyonluğun şifresini arkadaşlık olarak görüyorum"

‘Hiç düşünmeden imzamı attım’

"Başkanımız ve hocalarımız bana çok yakın davrandılar. Bunlar benim için çok önemliydi. Hem şehrin hem kulübün bana olan desteğinin hissettim ve hiç düşünmeden imzamı attım. Bu şehirde ve bu takımda olduğum için çok mutluyum"

YASAL UYARI: BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ.

Tarih: 26.06.2017 16:10
;